Історія школи

Школа для всіх нас назавжди залишається святинею, оселею, звідки починається життєвий шлях. Вона вселяє віру в силу знань, любов до України, повагу до її історії, мови. Історія кожної школи - це не лише історія вчителів, що працюють у ній, а й історія багатьох поколінь, що вийшли зі стін рідної альма-матер і множили її славу своїми досягненнями. Історія Катюжанської загальноосвітньої школи І –ІІІ ст. веде свій відлік з 1983 року./Files/images/б 5.jpg


Укінці 70 –х років почалося підніматися питання про будівництво нової школи, бо шкільні приміщення старої школи , були в аварійному стані. З допомогою шефських підприємств було проплачено вартість нового проекту школи на 1176 місць. І вже з 1980 р. будівництво школи розпочалося. Допомагали в будівництві й учні , і батьки, і місцеві підприємства. Незважаючи на те, що навіть було припинено на деякий час фінансування будівництва, школу все ж було введено в експлуатацію до 1 вересня 1983 року.

/Files/images/будівництво 2.jpg

Учні дістали просторі й світлі класні кімнати, їдальню, чудовий спортивний зал та спортивний комплекс на подвір’ї. Але головне було те, що в школі працював згуртований колектив учителів, яких очолив з 1986 року директор Микитчик Микола Артемович – реформатор і досвідчений педагог.

Продовжувались старі традиції, запроваджувались нові педагогічні технології.

З 1991 року Катюжанська середня школа працювала в умовах повної організаційно-фінансової самостійності. Школа мала свою бухгалтерію, рахунки в банку. Підприємницько-господарська діяльність дирекції стала основою виживання школи , ефективного функціонування навчально-виховного процесу. Завдяки фінансовій самостійності школа була забезпечена господарськими, будівельними матеріалами, ремонтним обладнанням та здійснювалося поповнення матеріально-технічної бази школи.

З січня 2001 року розпорядженням голови Вишгородської райдержадміністрації В.В. Мельника Катюжанську середню школу реорганізовано у Катюжанську спеціалізовану школу І – ІІІ ступенів.

/Files/images/P1050565.JPG

Найчисельнішою і найважливішою ланкою у шкільній системі є, звичайно, педагоги. Адже, весь тягар навчально-виховної роботи лежить на плечах саме цих людей. Педагогічний колектив та випускники школи з повагою та любов’ю згадують колишніх учителів, тих, хто стояв біля витоків історії навчального закладу, залишив у ньому часточку свого серця: Пустовгар О.Я., Ушакова П.О., Бубиря В.Г., Тимошенка М.В., Мілейка Ю.В, Лісовської О.Б, Онищенко Г.П., Морозюк Є.А, Туренка М.Є, Кушніренко С.І., Новака Ю.Д, Куявця П.Ю., Сивка В.В, Якименко Г.М.Соловей Т.В.

Нині школа твердо займає передові позиції в освітянській галузі. У 2017 році наш заклад став опорним . В школі впроваджуються інноваційні педагогічні технології: використання ІКТ, проектна діяльність, групова форма роботи, поглиблене вивчення предметів.

Педагогічний колектив школи налічує 33 вчителя. З них: вчителів-методистів – 4, старших вчителів – 9, вчителів вищої категорії -17 , вчителів І категорії – 7, вчителів ІІ категорії -3, вчителів-спеціалістів -3 . В школі навчається 472 учні./Files/images/DSC07663.JPG

Результатом роботи школи є глибокі знання учнів, помножені на високу духовність кожного випускника. Якої б галузі людської діяльності ми не торкнулися, у кожній серед кращих знайдемо тих, кому путівку в життя дала наша школа. Маленький острівець дитинства на карті рідного села – це наша школа, яка ошатною, по-родинному затишною зустрічає усіх, хто в ній навчається і навчає, для кого дорога від шкільного порогу стала дорогою мрій з дитинства у життя.

/Files/images/K 5.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1013