• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Мережа та списки класів

Списки класів

1-А клас Онищенко Ярослава Михайлівна

Прізвище ім'я по батькові дата народж.

1 Бельська Аріна Ігорівна 24.11.2013

2 Гаврилюк Єгор Євгенійович 12.08.2014

3 Горай Данило Олександрович 24.05.2014

4 Грабов’юк Андрій Романович 13.12.2013

5 Гребенюк Мар’яна Максимівна 09.04.2014

6 Грицевич Вікторія Олексіївна 22.03.2014

7 Губський Олександр Ігорович 07.05.2014

8 Дейнега Давид Артемович 26.05.2014

9 Компан Олександра Борисівна 19.06.2014

10 Лихоступ Артем Олександрович 28.05.2014

11 Манзик Ірина Миколаївна 14.04.2014

12 Мітрошкіна Євангеліна Олександрівна 16.11.2013

13 Опанасенко Андрій Ігорович 13.12.2013

14 Пальченко Богдан Васильович 01.07.2014

15 Панков Євгеній Сергійович 12.08.2014

16 Пеньок Олександр Максимович 26.04.2014

17 Петрик Гліб Олександрович 31.07.2014

18 Петрик Ілля Олександрович 31.07.2014

19 Прокопенко Тимофій Андрійович 26.09.2013

20 Стороженко Данило Віталійович 10.11.2013

21 Сябрук Даніл Сергійович 22.03.2014

22 Хомич Вікторія Петрівна 23.06.2014

23 Яцишина Олександра Віталіївна 15.04.2014

1-Б клас Тернуза Галина Петрівна

Прізвище ім'я по батькові дата народж.

1 Гончаренко Надія Валеріївна 02.05.2014

2 Дранко Тимур Володимирович 01.17.2014

3 Зеньковець Микита Олегович 04.01.2014

4 Касяненко Мирослава Миколаївна 17.09.2013

5 Ковальов Дмитро Павлович 05.07.2014

6 Ковальчук Володимир Андрійович 23.10.2013

7 Коменда Евеліна Вячеславівна 24.01.2014

8 Красівський Єгор Дмитрович 10.05.2013

9 Матвійчук Владислав Володимирович 25.09.2014

10 Михальченко Артем Андрійович 13.09.2013

11 Михальченко Кирило Андрійович 09.01.2014

12 Мойса Богдан Русланович 11.03.2014

13 Охай Олег Олександрович 11.02.2014

14 Прибора Вячеслав Михайлович 26.03.2014

15 Рекрут Альона Андріївна 16.04.2014

16 Сафронова Дар’я Сергіївна 21.05.2014

17 Сахнюк Вікторія Іванівна 05.07.2013

18 Сентіщев Ігор Віталійович 13.03.2014

19 Суходольська Марія Володимирівна 29.11.2013

20 Французов Самсон Олександрович 17.08.2014

21 Шило Богдан Вікторович 20.08.2013

2-А клас Голікова Наталія Іванівна

Прізвище ім'я по батькові дата народж.

1 Андреєв Олександр Русланович 19.07.2013

2 Бабенко Максим Хуршедович 06.11.2012

3 Бондарук Кіріл Самвелович 18.12.2012

4 Дубницький Кирило Ігорович 11.12.2012

5 Ільченко Макар Сергійович 28.11.2012

6 Керничний Дмитро Вікторович 11.07.2013

7 Коваленко Давид Михайлович 18.01.2013

8 Купрієнко Альона Ігорівна 12.02.2013

9 Мартиненко Владислав Сергійович 12.10.2012

10 Мацюк Рінат Андрійович 23.05.2013

11 Мусієнко Каріна Сергіївна 15.05.2013

12 Мухаровська Дарина Олегівна 18.09.2012

13 Панченко Аліна Віталіївна 06.06.2013

14 Панченко Поліна Ігорівна 21.02.2013

15 Сорока Єва Олександрівна 14.02.2013

16 Токовий Даніїл Олександрович 11.09.2013

17 Федін Микола Євгенович 27.11.2012

18 Хаєцький Артем Дмитрович 25.02.2013

19 Хміль Кирил Євгенійович 21.03.2013

20 Хольчова Дарина Олегівна 22.03.2013

21 Чопко Олексій Олександрович 19.01.2013

22 Яцишин Кіріл Віталійович 30.10.2012

2-Б клас Рогова Любов Дмитрівна

Прізвище ім'я по батькові дата народж.

1 Антоненко Дмитро Єгорович 03.09.2012

2 Бабич Кароліна Михайлівна 30.05.2013

3 Беленюк Анастасія Павлівна 12.01.2013

4 Беспалий Ярослав Віталійович 14.12.2012

5 Бубир Олексій Юрійович 28.02.2013

6 Ваулін Володимир Владиславович 17.11.2012

7 Ветров Максим Дмитрович 19.10.2012

8 Гнатишин Олександр Миколайович 19.12.2012

9 Євтушенко Каміла Володимирівна 13.11.2013

10 Ілюченко Софія Олександрівна 08.10.2013

11 Касаняк Назар Іванович 11.08.2013

12 Киричок В’ячеслав Дмитрович 23.05.2013

13 Коваленко Назар Віталійович 18.06.2013

14 Козик Ростислав Олександрович 10.05.2012

15 Козяр Валерій Костянтинович 02.11.2012

16 Лукашевич Каріна Олексіївна 08.10.2011

17 Осадчий Артем Сергійович 24.10.2013

18 Остапенко Давид Андрійович 25.12.2012

19 Пальченко Дмитро Володимирович 21.01.2013

20 Петровська Вероніка Юріївна 19.12.2012

21 Челідзе Михайло Мамукович 18.07.2013

22 Чупрій Олександр Ярославович 24.09.2013

23 Шелест Еліна Анатоліївна 24.07.2013

24 Щербина Максим Олександрович 08.02.2013

3-А клас Ільченко Оксана Миколаївна

Прізвище ім'я по батькові дата народж.

1 Ахремов Сергій Олегович 09.03.2011

2 Ахремова Катерина Олегівна 17.06.2012

3 Балацький Павло Васильович 10.02.2012

4 Босенко Єгор Андрійович 07.12.2011

5 Донець Євгеній Володимирович 12.04.2012

6 Дубенко Софія Іванівна 28.04.2012

7 Касаняк Дмитро Іванович 07.11.2011

8 Клочко Альона Василівна 04.05.2012

9 Ковальчук Артем Олександрович 24.03.2012

10 Красівська Лія Дмитрівна 28.05.2011

11 Лігоміна Вадим Віталійович 21.03.2012

12 Макійчук Ігор Ігорович 11.05.2012

13 Мітченко Руслан Олександрович 16.08.2012

14 Новиченко Олена Віталіївна 01.02.2012

15 Провотар Артем Михайлович 28.05.2012

16 Пустовий Владислав Олександрович 24.02.2012

17 Романець Маргарита Олександрівна 05.07.2012

18 Хоменко Валентин Сергійович 13.02.2012

3-Б клас Кобало Надія Миколаївна

Прізвище ім'я по батькові дата народж.

1 Барчан Олександра Олександрівна 20.12.2011

2 Бершацька Олександра Валентинівна 11.11.2011

3 Брагінець Ілля Олександрович 11.05.2012

4 Бугаєва Анна Олексіївна 08.08.2012

5 Ворник Артем Григорович 07.08.2012

6 Гончук Акім Михайлович 18.07.2012

7 Грох Марія Олександрівна 09.02.2012

8 Дєтков Максим Ігорович 21.02.2012

9 Косько Артем Євгенійович 25.07.2012

10 Куцаченко Денис В’ячеславович 27.02.2012

11 Ланченко Марк Максимович 11.01.2012

12 Московенко Аліна Владиславівна 02.06.2012

13 Нечепоренко Крістіна Олегівна 03.07.2012

14 Олексієнко Олександра Олександрівна 02.12.2011

15 Онищенко Артем Григорович 16.11.2011

16 Павлов Михайло Васильович 11.04.2012

17 Панченко Роман Олександрович 18.02.2012

18 Петровська Анна Сергіївна 06.11.2011

19 Прибора Оксана Михайлівна 23.07.2012

20 Прищепа Єва Андріївна 03.05.2012

21 Сивачук Анна Андріївна 09.12.2011

22 Слюсаренко Владислав Геннадійович 28.09.2012

3-В клас Пепеляєва Галина Павлівна

Прізвище ім'я по батькові дата народж.

1 Барановська Варвара Олексіївна 07.10.2012

2 Бубир Софія Олександрівна 05.11.2011

3 Булина Михайло Миколайович 25.01.2012

4 Дмитрук Анна Василівна 31.01.2012

5 Катунін Іван Володимирович 02.06.2012

6 Клочков Данило Вячеславович 02.05.2012

7 Кобилінська Поліна Сергіївна 22.02.2012

8 Коваленко Каріна Андріївна 03.11.2012

9 Комарова Олександра Андріївна 25.11.2011

10 Король Анастасія Сергіївна 19.02.2012

11 Кравченко Єгор Дмитрович 02.08.2012

12 Нерознак Еліна Олександрівна 09.05.2012

13 Пепеляєва Катерина Анатоліївна 17.10.2012

14 Петрович Вікторія Олександрівна 07.05.2012

15 Семенець Марина Сергіївна 04.10.2011

16 Семенов Денис Сергійович 26.01.2012

17 Ткаченко Діана Сергіївна 21.12.2011

18 Токова Валерія Олександрівна 07.02.2012

19 Цюман Єгор Павлович 15.05.2012

20 Шиндін Данило Сергійович 26.03.2012

21 Яковенко Матвій Сергійович 01.05.2012

4-А клас Микитчик Олена Іванівна

Прізвище ім'я по батькові дата народж.

1 Бабич Маріанна Сергіївна 09.03.2011

2 Гаркавенко Дарина Олександрівна 06.10.2010

3 Дехтяр Валерія Сергіївна 24.11.2010

4 Кикла Ярослав Євгенійович 23.11.2010

5 Киричок Богдана Дмитрівна 06.01.2011

6 Кислий Захар Ігорович 14.06.2011

7 Коваленко Андрій Вікторович 03.06.2011

8 Корнієнко Дмитро Сергійович 10.05.2011

9 Коротченков Андрій Олександрович 17.11.2010

10 Крикун Леонард Сергійович 02.05.2011

11 Кухаренко Марк Олександрович 02.05.2011

12 Малюта Дарина Русланівна 01.09.2010

13 Малютенко Олександр Іванович 09.05.2011

14 Менделюк Катерина Сергіївна 25.11.2010

15 Назаренко Єлизавета Володимирівна 24.03.2011

16 Онищенко Вікторія Віталіївна 29.03.2011

17 Онищенко Дарина Володимирівна 10.03.2011

18 Онищенко Єлизавета Віталіївна 28.01.2011

19 Привалова Кіра Сергіївна 13.03.2011

20 Русило Святослав Юрійович 29.06.2011

21 Сидор Єлизавета Ігорівна 20.09.2010

22 Тробюк Марія Віталіївна 02.09.2011

23 Федоренко Поліна Романівна 05.01.2011

24 Чупрій Вероніка Ярославівна 24.02.2011

25 Шило Станіслав Андрійович 17.05.2011

4-Б клас Омельяненко Наталія Григорівна

Прізвище ім'я по батькові дата народж.

1 Балацький Яків Васильович 22.04.2010

2 Беленюк Олександр Миколайович 07.06.2011

3 Василишина Поліна Андріївна 16.08.2011

4 Воробей Каріна Русланівна 14.03.2011

5 Ємець Назар Тарасович 02.12.2010

6 Донець Володимир Володимирович 05.10.2010

7 Єрмолаєва Альбіна Олександрівна 07.06.2011

8 Іванець Олександра Анатоліївна 10.03.2011

9 Корнієнко Діана Віталіївна 14.12.2010

10 Кравчук Броніслав Едуардович 28.09.2011

11 Крижанівська Ольга Олександрівна 13.08.2011

12 Кривошея Олександр Віталійович 08.06.2011

13 Лішевська Діана Василівна 02.01.2011

14 Михальченко Ілля Ігорович 30.08.2010

15 Михальченко Людмила Андріївна 04.12.2010

16 Мойса Дарина Русланівна 15.10.2010

17 Опанасенко Іван Юрійович 25.08.2010

18 Панченко Нікіта Вікторович 22.01.2011

19 Пащенков Давід Олександрович 08.07.2011

20 Скотаренко Артем Дмитрович 23.02.2011

21 Слюсаренко Альона Геннадіївна 30.03.2011

22 Ульянов Святослав Миколайович 29.03.2011

23 Фещенко Інга Андріївна 24.10.2010

24 Шевченко Анна Максимівна 28.01.2011

25 Шелест Дарина Анатоліївна 21.07.2011

5-А клас Васильченко Любов Іванівна

Прізвище ім'я по батькові дата народж.

1 Артеменко Тимур Олександрович 12.06.2010

2 Богдан В’ячеслав Олегович 18.10.2009

3 Богдан Тетяна Володимирівна 03.11.2009

4 Бузун Вікторія Петрівна 02.01.2010

5 Горбаченко Анастасія Михайлівна 14.04.2010

6 Гребенюк ОлександраМаксимівна 26.02.2010

7 Григор’єва Катерина Віталіївна 14.08.2010

8 Зеркевич Дмитро Володимирович 21.09.2009

9 Знак Еліна Ігорівна 12.01.2010

10 Зубенко Валерія Олегівна 31.12.2009

11 Козик Ілля Олександрович 03.03.2010

12 Красій Захар Вікторович 22.05.2010

13 Куявець Ельдар Романович 23.10.2009

14 Лихоступ Анна Олександрівна 09.10.2009

15Омельченко Ірина Олегівна 17.03.2010

16 Панченко Даніїл Максимович 01.10.2009

17 Петровський Андрій Ігорович 04.12.2009

18 Протченко Софія Тарасівна 18.05.2010

19 Сенченкова Вероніка Олександрівна 14.10.2009

20 Ульянова Кіра Валеріївна 13.12.2009

21 Хольчов Максим Олегович 05.05.2010

22 Щербак Маргарита Олександрівна 02.03.2010

5-Б клас Тернуза Галина Петрівна

Прізвище ім'я по батькові дата народж.

1 Василишин Даніїл Андрійович 17.04.2010

2 Владимиров Олександр Михайлович 03.09.2009

3 Галенко Андрій Леонідович 22.02.2010

4 Галенко Катерина Віталіївна 06.05.2010

5 Касаняк Андрій Іванович 08.12.2009

6 Колпаков Богдан Вікторович 12.04.2010

7 Кравець Богдан Віталійович 09.04.2010

8 Кравченко Марк Дмитрович 05.06.2009

9 Красівський Богдан Дмитрович 10.08.2009

10 Краснова Вероніка Дмитрівна 23.04.2010

11 Крикун Дмитро Юрійович 30.07.2010

12 Легенчук Поліна Сергіївна 29.09.2009

13 Лукашевич Аліна Олексіївна 25.08.2009

14 Мироненко Олександра Володимирівна 02.02.2010

15 Новиченко Елизавета Віталіївна 30.05.2010

16 Охай Софія Олександрівна 10.08.2010

17 Соколова Богдана Іванівна 09.11.2009

18 Хільковець Богдан Андрійович 04.10.2010

19 Хоменко Ольга Юріївна 04.09.2010

20 Шевченко Назар Володимирович 14.07.2010

5-В клас Онищенко Ярослава Михайлівна

Прізвище ім'я по батькові дата народж.

1 Волкова Аліна Олександрівна 09.04.2010

2 Дмитрук Роман Васильович 17.06.2010

3 Костюченко Едуард Вадимович 26.08.2010

4 Кравчук Георгій Едуардович 12.05.2010

5 Куца Валерія Андріївна 12.07.2010

6 Литвин Євгеній Богданович 03.12.2009

7 Левченко Микита Вікторович 05.06.2010

8 Малишко Максим Олександрович 10.06.2010

9 Моголівець Юрій Олександрович 01.06.2010

10 Москаленко Артем Русланович 24.08.2010

11 Мусієнко Яна Сергіївна 08.07.2010

12 Омельченко Дарина Юріївна 20.03.2010

13 Онищенко Маргарита Олександрівна 26.08.2010

14 Осадчий Матвій Володимирович 14.06.2010

15 Прісич Вікторія Олександрівна 22.10.2010

16 Провотар Анастасія Михайлівна 05.03.2010

17 Рудіченко Максим Олегович 30.07.2009

18 Рудницький Олександр Андрійович 27.05.2010

19 Ткаченко Артем Денисович 18.08.2010

20 Тютик Анастасія Євгенівна 20.04.2010

21 Федін Федір Євгенович 19.06.2010

22 Фищенко Катерина Анатоліївна 11.05.2010

23 Шелест Інга Анатоліївна 31.05.2010

6-А клас Крачило Тетяна Петрівна

Прізвище ім'я по батькові дата народж.

1 Антоненко Артем Єгорович 07.07.2008

2 Ахремов Максим Олегович 04.07.2009

3 Балацький Давид Васильович 30.08.2008

4 Березна Ольга Максимівна 03.10.2009

5 Білявський Дмитро Володимирович 11.09.2008

6 Білявський Євген Володимирович 11.09.2008

7 Василевська Карина Юріївна 18.08.2009

8 Глушко Артем Євгенійович 16.06.2009

9 Горовий Ігор Ігорович 14.01.2009

10 Данчук Діана Андріївна 29.09.2008

11 Іванець Таїсія Анатоліївна 29.09.2009

12 Крижанівський Іван Олександрович 01.04.2009

13 Куценко Софія Максимівна 21.05.2009

14 Мангул Максим Дмитрович 31.12.2008

15 Мойса Руслана Русланівна 13.02.2009

16 Никитюк Антон Олегович 10.09.2008

17 Омельяненко Кіра Сергіївна 01.04.2009

18 Провотар Лія Михайлівна 03.12.2008

19 Прокопець Михайло Вячеславович 22.11.2008

20 Слюсаренко Богдана Геннадіївна 19.04.2009

21 Харечко Анастасія Андріївна 22.07.2009

6-Б клас Манзик Микола Анатолійович

Прізвище ім'я по батькові дата народж.

1 Андреєв Дмитро Русланович 05.07.2009

2 Библів Христина Василівна 27.03.2009

3 Гарбуз Руслан Миколайович 16.03.2009

4 Дзюрський Данило Володимирович 07.12.2008

5 Євтушенко Вероніка Володимирівна 30.09.2009

6 Кичинська Вікторія Андріївна 24.02.2009

7 Кліщ Станіслав Данилович 31.08.2008

8 Куцак Вікторія Володимирівна 02.01.2009

9 Куценко Варвара Михайлівна 10.04.2009

10 Кушніренко Ангеліна Сергіївна 18.08.2009

11 Литвин Діана Олексіївна 11.06.2009

12 Лісовський Максим Сергійович 13.08.2009

13 Лук’яненко Марія Сергіївна 12.09.2009

14 Малюта Альбіна Вікторівна 03.08.2008

15 Нечепоренко Вероніка Володимирівна 25.07.2008

16 Осадча Дарина Вадимівна 17.03.2009

17 Пальченко Антон Вікторович 23.01.2009

18 Пашкевич Олександр Володимирович 23.03.2009 19 Ткаченко Назар Юрійович 31.10.2007

20 Ульянов Євгеній Олександрович 10.03.2009

6-В клас Землинська Валентина Іванівна

Прізвище ім'я по батькові дата народж.

1 Адамович Каміла Володимирівна 12.12.2008

2 Адамович Каріна Володимирівна 12.02.2008

3 Бондарчук Тетяна Вадимівна 24.06.2009

4 Джумун Естер Русланівна 19.06.2009

5 Киричишин Олексій Юрійович 16.09.2008

6 Кислий Єгор Ігорович 17.10.2009

7 Коваленко Анна Михайлівна 02.04.2009

8 Красій Поліна Анатоліївна 03.09.2009

9 Мельник Анна Сергіївна 24.12.2008

10 Левченко Валерія Андріївна 10.04.2009

11 Олексієнко Роксолана Володимирівна 17.12.2008

12 Омельченко Анастасія Вадимівна 09.04.2009

13 Омельченко Давид Олегович 06.01.2009

14 Осадчий Андрій Олександрович 08.06.2009

15 Осадчий Олександр Сергійович 26.06.2009

16 Павлова Марія Василівна 21.08.2009

17 Петрович Олександр Олександрович 25.12.2008

18 Пирський Даніїл Ярославович 23.07.2009

19 Сувид Даниїл Євгенійович 03.04.2009

20 Сувид Крістіна Сергіївна 04.10.2008

21 Філатова Анастасія Максимівна 13.11.2008

22 Хомич Діана Вікторівна 11.02.2009


7-А клас Тробюк Людмила Валентинівна

Прізвище ім'я по батькові дата народж.

1 Бондарук Марія Олександрівна 29.09.2008

2 Василець Ангеліна Олександрівна 16.10.2008

3 Вдовенко Денис Вадимович 01.03.2008

4 Голікова Альбіна Олексіївна 16.07.2008

5 Дацюк Віктор Володимирович 20.12.2007

6 Євенок Андрій Сергійович 06.11.2007

7 Загреба Кароліна Валеріївна 17.09.2007

8 Коваль Софія Анатоліївна 29.01.2008

9 Корнієнко Дмитро Вадимович 28.05.2008

10 Максименко Анастасія Михайлівна 04.07.2008

11 Мариняк Назар Васильович 25.05.2008

12 Ніколаєнко Іван Олександрович 09.09.2008

13 Омельяненко Давид Сергійович 14.09.2007

14 Осадча Ангеліна Володимирівна 22.10.2008

15 Осадча Діана Сергіївна 05.06.2008

16 Осадчий Олексій Михайлович 11.10.2008

17 Пальченко Єгор Васильович 06.04.2008

18 Панков Олександр Сергійович 17.01.2008

19 Побережець Олександра Олександрівна 15.04.2008

20 Спіцина Наталія Ігорівна 29.11.2007

21 Сторчак Богдана Андріївна 05.08.2008

22 Сторчак Іван Андрійович 05.08.2008

23 Ульянов Ярослав Олександрович 23.02.2007

24 Хомич Каріна Вікторівна 30.10.2007

25 Щербина Анастасія Артемівна 16.11.2007


7-Б клас Тимошенко Любов Павлівна

Прізвище ім'я по батькові дата народж.

1 Антоненко Роман Васильович 25.08.2008

2 Ахремова Ольга Олегівна 27.10.2007

3 Брязкало Анжеліка Миколаївна 20.05.2008

4 Вільчинський Констянтин Владиславович 07.06.2008

5 Гаврилюк Артем Євгенійович 12.02.2008

6 Гречишкін Богдан Євгенович 22.10.2007

7 Донець Денис Володимирович 22.03.2008

8 Кабиш Ілля Анатолійович 02.10.2008

9 Касяненко Олександра Миколаївна 07.08.2008

10 Кізіменко Юлія Володимирівна 15.12.2007

11 Краснова Олександра Дмитрівна 15.04.2008

12 Крикун Денис Юрійович 11.08.2008

13 Кулик Анастасія Никифорівна 29.03.2008

14 Логвинчук Маргарита Павлівна 16.01.2008

15 Олексієнко Дар’я Сергіївна 12.09.2008

16 Омельченко Станіслав Русланович 13.05.2007

17 Омельченко Юлія Олегівна 20.08.2008

18 Опанасенко Владислава Володимирівна 15.10.2007

19 Опанасенко Юрій Юрійович 08.04.2008

20 Павленко Оксана Максимівна 21.11.2007

21 Півторацька Дарина Іванівна 29.03.2008

22 Протченко Олексій Тарасович 08.02.2008

23 Соколовський Андрій Олександрович 21.08.2007

24 Фещенко Вікторія Олександрівна 28.04.2008

25 Щальніков Олександр Андрійович 25.03.2008

26 Щербак Антон Олександрович 25.09.2007


8-А клас Топчай Наталія Миколаївна

Прізвище ім'я по батькові дата народж.

1 Бокова Аліна Олегівна 24.04.2007

2 Бокова Іванна Олегівна 24.04.2007

3 Василець Олександр Миколайович 29.03.2007

4 Гончук Єва Михайлівна 27.08.2007

5 Дивак Юлія Олегівна 12.12.2006

6 Дячук Альона Вікторівна 03.04.2007

7 Єрмакова Софія Олександрівна 08.10.2005

8 Золотухін Костянтин Володимирович 13.10.2006

9 Коваленко Діана Віталіївна 13.12.2006

10 Коц Іванна Олександрівна 07.11.2006

11 Купрієнко Анастасія Ігорівна 17.07.2007

12 Манзик Назарій Миколайович 27.06.2007

13 Мельник Станіслав Петрович 26.07.2007

14 Омельченко Андрій Вячеславович 27.03.2007

15 Петрова Анастасія Олександрівна 11.06.2007

16 Решетняк Юрій Едуардович 12.02.2007

17 Рудницька Альбіна Андріївна 18.11.2006

18 Томченко Каріна Вікторівна 09.02.2007

19 Хаустова Ірина Дмитрівна 18.07.2007

20 Чувіров Андрій Андрійович 12.12.2006


8-Б клас Осадча Зінаїда Дмитрівна

Прізвище ім'я по батькові дата народж.

1 Андреєва Ольга Русланівна 23.10.2007

2 Библів Катерина Василівна 06.04.2007

3 Бутов Владислав Максимович 22.07.2007

4 Вольська Віолетта Романівна 11.10.2006

5 Гарбуз Богдан Миколайович 08.06.2007

6 Єфіменко Валерія Юріївна 10.01.2007

7 Красівський Ілля Дмитрович 26.08.2006

8 Куценко Ангеліна Миколаївна 19.08.2007

9 Куценко Віталій Вікторович 17.01.2007

10 Леванда Данило Ігорович 20.02.2007

11 Макійчук Тетяна Ігорівна 14.08.2007

12 Мангул Альона Дмитрівна 09.11.2006

13 Остапенко Дарина Андріївна 28.02.2007

14 Острожньов Дмитро Андрійович 07.08.2007

15 Охай Гліб Олександрович 28.08.2007

16 Ручко Надія Андріївна 14.08.2007

17 Сидоренко Микола Миколайович 07.08.2007

18 Слюсаренко Олександра Геннадіївна 23.04.2007

19 Федін Іван Євгенович 16.01.2007

9-А клас Журавльова Наталія Василівна

Прізвище ім'я по батькові дата народж.

1 Барановська Вікторія Олексіївна 05.05.2006

2 Василець Олександра Андріївна 02.09.2006

3 Дем'янчук Анатолій Анатолійович 25.02.2006

4 Дем'янчук Вікторія Віталіївна 03.06.2006

5 Ємець Діана Тарасівна 24.07.2006

6 Киричишин Ярослав Юрійович 26.05.2006

7 Коваленко Ірина Михайлівна 25.01.2006

8 Малишко Дар'я Олександрівна 25.08.2006

9 Мухаровський Денис Олегович 27.09.2006

10 Нечепоренко Катерина Володимирівна 07.12.2005

11 Омельченко Микола Андрійович 22.12.2005

12 Онищенко Владислав Володимирович 26.01.2006

13 Опанасенко Олександра Володимирівна 21.03.2006

14 Осадча Діана Михайлівна 05.10.2005

15 Панченко Анастасія Вікторівна 01.02.2006

16 Печко Марк Андрійович 12.03.2006

17 Півторацький Артем Сергійович 05.08.2006

18 Романець Олександра Анатоліївна 26.05.2006

19 Спіцин Олег Ігорович 08.07.2006

20 Стельмах Єгор Олександрович 09.09.2006

21 Ушакова Маргарита Ігорівна 27.10.2005

22 Ховайло Юлія Олегівна 19.03.2006

23 Чувірова Віолетта Сергіївна 15.02.2006

24 Шиндін Максим Сергійович 14.08.2006

25 Юрченко Сніжана Володимирівна 08.09.2006

9-Б клас Голубок Галина Львівна

Прізвище ім'я по батькові дата народж.

1 Аксьонов Єгор Андрійович 18.12.2005

2 Антоненко Даніїл Єгорович 14.12.2005

3 Бакуємський Максим Володимирович 04.03.2006

4 Балацький Даниїл Васильович 18.05.2006

5 Білявський Владислав Володимирович 25.07.2006

6 Галенко Ігор Віталійович 19.10.2005

7 Гулевата Альона Анатоліївна 28.10.2005

8 Драник Денис Євгенович 10.09.2005

9 Кацемба Артем Олександрович 13.02.2006

10 Кузуб Анатолій Анатолійович 29.12.2005

11 Купрієнко Катерина Романівна 27.04.2006

12 Лішевська Богдана Миколаївна 02.06.2006

13 Мельниченко Ілля Костянтинович 20.08.2006

14 Муха Анна Євгенівна 12.01.2006

15 Наумов Данило Олександрович 27.03.2006

16 Новиченко Анастасія Миколаївна 11.12.2005

17 Новиченко Анна Віталіївна 22.05.2006

18 Опанасенко Ольга Вікторівна 07.03.2005

19 Поштар Іван Олексійович 16.08.2006

20Ружило Віталій Віталійович 23.06.2006

21 Ружило Наталія Віталіївна 20.05.2005

22 Соколова Сніжана Анатоліївна 09.07.2004

23 Сувид Іван Євгенійович 15.02.2006

10 клас Осадча Людмила Вікторівна

Прізвище ім'я по батькові дата народж.

1 Гайдай Анастасія Андріївна 10.01.2005

2 Гезей Станіслав Олександрович 03.03.2005

3 Кисла Валерія Ігорівна 07.03.2005

4 Клованич Марина Дмитрівна 06.03.2005

5 Коваленко Анна Сергіївна 09.11.2004

6 Козаченко Максим Олександрович 27.12.2004

7 Комарова Богдана Андріївна 17.04.2005

8 Крикун Юрій Сергійович 06.05.2005

9 Кухаренко Катерина Олександрівна 06.10.2005

10 Майсюра Вікторія Вікторівна 26.03.2005

11 Мєхніна Аліса Дмитрівна 19.02.2005

12 Прокопенко Вікторія Андріївна 11.07.2005

13 Пустовий Віктор Вікторович 21.12.2004

14 Сидоренко Іван Миколайович 06.07.2005

15 Сокол Дарина Олександрівна 23.05.2005

16 Соловей Вікторія Юріївна 12.08.2005

17 Федіна Віра Євгенівна 14.06.2005

18 Шевченко Юрій Андрійович 23.08.2005


11 клас Оробей Олександра Андріївна

Прізвище ім'я по батькові дата народж.

1 Ковацька Анастасія Василівна 26.04.2004

2 Красівська Софія Дмитрівна 31.08.2003

3 Лісовська Вікторія Сергіївна 30.03.2004

4 Малюта Аміна Вікторівна 17.03.2004

5 Почепецький Антон Дмитрович 31.03.2004

6 Строкаль Владислав Олександрович 19.10.2004

7 Суховецька Анна Євгеніївна 24.06.2004

8 Ширшова Марія Олегівна 16.09.2004

9 Янкович Валерія Іванівна 25.04.2004

Мережа класів, розрахунок годин робочого навчального плану

ОЗНЗ Катюжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів на 2019/2020 н. р.

Класи Кількість учнів Години інваріантної складової Додаткові години від поділу Години варіативної складової Всього Примітка (поділ на групи)
1-А 24 23 - - 23
1-Б 23 23 - - 23
2-А 18 24 1 1 26 інформатика
2-Б 22 24 1 1 26 інформатика
2-В 21 24 1 1 26 інформатика
3-А 25 24 1 2 27 інформатика
3-Б 26 24 1 2 27 інформатика
4-А 23 24 1 2 27 інформатика
4-Б 20 24 1 2 27 інформатика
4-В 24 24 1 2 27 інформатика
1 - 4 226 238 8 13 259
5-А 21 26,5 1 3,5 31 інформатика
5-Б 21 26,5 1 3,5 31 інформатика
5-В 22 26,5 1 3,5 31 інформатика
6-А 24 29,5 1 3,5 34 інформатика
6-Б 26 26,5 3 3,5 36 трудове навч., інформатика
7-А 18 31 1 2,5 34,5 інформатика
7-Б 19 31 1 2,5 34,5 інформатика
8-А 25 31,5 2 3 36,5 інформатика
8-Б 23 31,5 2 3 36,5 інформатика
9-А 18 34 2 2 38 інформатика
9-Б 22 33 2 3 38 інформатика
5 - 9 239 330,5 17 33,5 381
10 9 35 1,5 3 39,5 мед.-сан. підготовка
11 10 33 1,5 5 39,5 мед.-сан. підготовка
10 - 11 19 68 3 8 79
1 - 11 484 636,5 28 54,5 719

Мережа класів, розрахунок годин робочого навчального плану

ОЗНЗ Катюжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

на 2018/2019 н. р.

Класи Кількість учнів Години інваріантної складової Додаткові години від поділу Години варіативної складової Всього Примітка (поділ на групи)
1-А 19 22 - 1 23
1-Б 23 22 - 1 23
1-В 22 22 - 1 23
2-А 26 23 1 2 26 інформатика
2-Б 25 23 1 2 26 інформатика
3-А 23 24 1 2 27 інформатика
3-Б 19 24 1 2 27 інформатика
3-В 24 24 1 2 27 інформатика
4-А 22 24 1 2 27 інформатика
4-Б 22 24 1 2 27 інформатика
4-В 21 24 1 2 27 інформатика
1 - 4 246 256 8 19 283
5-А 27 26,5 3 3,5 33 трудове навч., інформатика
5-Б 27 26,5 3 3,5 33 трудове навч., інформатика
6-А 19 29,5 1 3,5 34 інформатика
6-Б 19 29,5 1 3,5 34 інформатика
7-А 26 31 2 2,5 35,5 трудове навч., інформатика
7-Б 23 31 1 2,5 34,5 інформатика
8-А 22 31,5 2 3 36,5 інформатика
8-Б 21 31,5 2 3 36,5 інформатика
9-А 19 33 2 3 38 інформатика
9-Б 19 33 2 3 38 інформатика
5 - 9 222 303 19 31 353
10 11 34 1,5 4 39,5 мед.-сан. підготовка
11 9 33 1,5 5 39,5 мед.-сан. підготовка
10 - 11 20 67 3 9 79
1 - 11 488 626 30 59 715

Мережа класів, розрахунок годин робочого навчального плану

ОЗНЗ Катюжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

на 2017/2018 н. р.

Класи Кількість учнів Год .інвар. склад. Дод.дод. від поділу Години варіативної складової Всього Примітка (поділ на групи)
1-А 29 22 5 28 23 Англ. мова, укр. мова
1-Б 25 22 1 23
2-А 25 23 1 2 26 Інформатика
2-Б 18 23 1 2 26 Інформатика
2-В 24 23 1 2 26 Інформатика
3-А 22 24 1 2 27 Інформатика
3-Б 22 24 1 2 27 Інформатика
3-В 23 24 1 2 27 Інформатика
4-А 28 24 6,5 2 32,5 Англ. мова, укр. мова, інформат.
4-Б 29 24 6,5 2 32,5 Англ. мова, укр. мова, інформат.
1 - 4 245 233 24 18 275
5-А 18 26,5 1 3,5 31 Інформатика
5-Б 21 26,5 1 3,5 31 Інформатика
6-А 26 29,5 2+1 3,5 36 Трудове навч., інформатика
6-Б 24 29,5 1 3,5 34 Інформатика
7-А 22 31 1 2,5 34,5 Інформатика
7-Б 21 31 1 2,5 34,5 Інформатика
8-А 19 31,5 2 3 36,5 Інформатика
8-Б 20 31,5 2 3 36,5 Інформатика
9-А 23 33 2 3 38 Інформатика
9-Б 13 33 3 36
5 - 9 207 303 14 31 348
10 11 30 1,5 8 39,5 Мед. - сан. підготовка
11 13 33 1,5 5 39,5 Мед. - сан. підготовка
10 - 11 24 63 3 13 79
1 - 11 476 599 41 62 702
Кiлькiсть переглядiв: 711

Коментарi