Переможці ІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

№ з/п Дисципліна Учні, рекомендовані для участі у ІІ етапі Клас Місце Вчитель, що готував до олімпіади
1 Біологія Чувіров Антон Джумун Джуліанна Панченко Ольга 9-А 10 11 ІІІ І ІІІ Тробюк Людмила Валентинівна
2 Укр. мова та література Коваленко Анна Мартинюк Вероніка Середа Анна Василець Валерія 7-А 9-А 10 11 І V І І Землинська Валентина Іванівна Тимошенко Любов Павлівна
3 Англійська мова Чувіров Антон Куликова Валерія Василець Валерія 9-А 10 11 VIII V II Гриценко Любов Миколаївна Окунь Валентина Олександрівна
4 Образ. мистецтво Строкаль Владислав Ширшова Марія Середа Анна Куликова Валерія 8-А 8-А 10 10 IV IV V Оробей Олександра Андріївна
5 Трудове навчання (обслуговуюча праця) Гульовата Яна Алєксєєнко Юлія 9-А 11 IV I Оробей Олександра Андріївна
6 Ін форм. Сирота Владислав 9-А III Косько Тамара Михайлівна
7 Історія Бабич Ірина Скрит Сніжана Василець Валерія 9-А 10 11 Топчай Наталія Миколаївна Микитчик Микола Артемович
8 Хімія Коваленко Анна Мартинюк Вероніка 7-А 9-А Тробюк Людмила Валентинівна
9 Матем. Онищенко Владислав Шевченко Юрій Клочко Богдан Чувіров Антон Василець Валерія 6-А 7-А 8-Б 9-А 11 Журавльова Наталія Василівна Голубок Галина Львівна
10 Географія Нерознак Мар’яна 9-А Кантур Олена Василівна
11 Фізика Чувіров Антон 9-А Осадча Зінаїда Дмитрівна
12 Ін форм. технології Сивко Інна Александров Андрій 10 11 Косько Тамара Михайлівна Косько Тамара Михайлівна
13 Зарубіжна література Коваленко Анна Антоненко Вероніка Петрова Єлизавета Середа Анна Корнієнко Катерина 7-А 8-А 9-Б 10 11 Олексієнко Валентина Петрівна Крачило Тетяна Петрівна

Звіт в 2017-2018 н.р.

№ п/п Дисципліна Кількість учасників по класах Разом
5 6 7 8 9 10 11
1. Українська мова і література 5 5 5 3 3 21
2. Зарубіжна література 3 3 3 3 2 14
3. Мови та літератури національних меншин України (польська, болгарська, мова іврит, російська)
4. Англійська мова 6 3 2 3 14
5. Німецька мова
6. Історія 8 3 3 3 17
7. Правознавство 3 3 6
8. Математика 7 8 6 9 3 4 37
9. Інформатика 4 4
10. Інформаційні технології 2 1 3
11. Фізика 10 4 3 4 21
12. Астрономія 4 4
13. Біологія 6 3 3 12
14. Екологія 4 4 8
15. Хімія 5 1 4 2 2 14
16. Географія 3 2 5 10
17. Економіка 3 3
18. Трудове навчання (обсл.) 3 3 6
19. Трудове навчання (техн.)
20. Образотворче мистецтво 4 4 8

про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів в ОЗНЗ Катюжанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кiлькiсть переглядiв: 194

Коментарi