• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Розклад гуртків та секцій

Розклад

факультативних та індивідуальних занять

ОЗНЗ Катюжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

на І семестр 2018/2019 навчального року

Клас Предмет Вчитель Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
5-А Зарубіжна література Крачило Т.П. 14.20-15.05
5-А Українська мова Тимошенко Л.П. 13.25–14.10
5-А Фізична культура Осадчий С.С. 15.15-16.00
5-Б Українська мова Тимошенко Л.П. 13.25–14.10
5-Б Фізична культура Осадчий С.С. 14.20-15.05
5-Б Математика Журавльова Н.В. 13.25–14.10
6-А Українська мова Тимошенко Л.П. 14.20-15.05
6-А Російська мова Олексієнко В.П. 13.25–14.10
6-А Англійська мова Окунь В.О. 14.20-15.05
6-А Зарубіжна література Крачило Т.П. 14.20-15.05
6-Б Українська мова Сивачук В.І. 13.25–14.10
6-Б Математика Осадча З.Д. 14.20-15.05
6-Б Англійська мова Окунь В.О. 14.20-15.05
7-А Українська мова Землинська В.І. 14.20-15.05
7-А Математика Журавльова Н.В. 14.20-15.05
7-А Зарубіжна література Крачило Т.П. 14.20-15.05
7-Б Українська мова Сивачук В.І. 14.20-15.05
7-Б Математика Голубок Г.Л. 14.20-15.05 14.20-15.05
8-А Українська мова Землинська В.І. 15.15-16.00
8-А Фізика Осадча З.Д. 14.20-15.05
8-Б Українська мова Сивачук В.І. 14.20-15.05
8-Б Зарубіжна література Олексієнко В.П. 14.20-15.05
9-А Українська мова Тимошенко Л.П. 14.20-16.00
9-А Математика Голубок Г.Л. 14.20-15.05
9-Б Українська мова Олексієнко В.П. 14.20-16.00
9-Б Математика Голубок Г.Л. 15.15-16.00
10 Українська мова Землинська В.І. 15.15-16.00
10 Математика Голубок Г.Л. 15.15-16.00
11 Історія України Микитчик М.А. 15.15-16.00
11 Математика Журавльова Н.В. 14.20-15.05
11 Українська мова Землинська В.І. 15.15-16.00

Розклад

факультативних занять, індивідуальних занять та консультацій

ОЗНЗ Катюжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

на І семестр 2017/2018 навчального року

Вчитель Предмет Клас Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
1 Олексієнко В.П. Російська мова 5-А 13.25–14.10
2 Тимошенко Л.П. Українська мова 5-А 13.25–14.10 14.20-15.05
3 Сивачук В.І. Українська мова 5-Б 13.25–14.10
4 Осадчий С.С. Фізична культура 5-Б 14.20-15.05
5 Землинська В.І. Українська мова 6-А 13.25–14.10
6 Крачило Т.П. Зарубіжна література 6-А 14.20-15.05
7 Сивачук В.І. Українська мова 6-Б 13.25–14.10
8 Голубок Г.Л. Математика 6-Б 14.20-15.05
9 Землинська В.І. Українська мова 7-А 14.20-15.05
10 Голубок Г.Л. Математика 7-А 14.20-15.05
11 Топчай Н.М. Історія 7-А 15.15-16.00
12 Тробюк Л.В. Біологія 7-А 14.20-15.05
13 Сивачук В.І. Українська мова 7-Б 14.20-15.05
14 Олексієнко В.П. Зарубіжна література 7-Б 14.20-15.05
15 Тимошенко Л.П. Українська мова 8-А 14.20-15.05
16 Крачило Т.П. Зарубіжна література 8-Б 14.20-15.05
17 Землинська В.І. Українська мова 9-А 15.15-16.00
18 Гриценко Л.М. Англійська мова 9-А 15.15-16.00
19 Голубок Г.Л. Математика 9-А 14.20-15.05
20 Олексієнко В.П. Українська мова 9-Б 14.20-15.05
21 Крачило Т.П. Зарубіжна література 9-Б 14.20-15.05
22 Осадчий С.С. Фізична культура 9-Б 15.15-16.00
23 Землинська В.І. Українська мова 10 14.20-15.05
24 Микитчик М.А. Історія України 10 15.15-16.00
25 Микитчик М.А. Історія України 11 15.15-16.00
26 Окунь В.О. Англійська мова 11 15.15-16.00
Кiлькiсть переглядiв: 143

Коментарi